Reference

Q.T.S.CZ s.r.o.

QTSCZ-sro.gif, 5,4kB

Pro firmu Q.T.S.CZ s.r.o. Aixner Ekon vyrábí a kompletuje díly na čerpadla pro jejich odmašťovací stroje.

Firma Q.T.S.CZ působí na trhu od roku 1993. Od počátku je její činnost zaměřena na profesionální řešení problémů v oblasti ekologického odmašťování a vybavování dílen kovovým nábytkem. Nosným programem se stala výroba ekologických odmašťovacích stolů pro široký okruh zákazníků – od drobných autoservisů až po provozy velkých průmyslových společností. V současné době firma nabízí osmnáct standardně vyráběných typů odmašťovacích stolů. Všechny produkty se vyznačují pevnou svařenou konstrukcí, čímž je zaručena jejich vysoká odolnost a trvanlivost.

ME Systems s.r.o.

ME-Systems.gif, 2,7kB

Pro firmu ME Systems s.r.o. (výhradní zástupce MARTIN® ENGINEERING pro Českou a slovenskou republiku) realizuje Aixner Ekon jednotlivé díly na transportní zařízení ( dopravníky ).

MARTIN ENGINEERING je předním světovým producentem zařízení pro řešení problémů při manipulaci se sypkými hmotami. ME Systems zajišťuje dodávky a montáže včetně adresních úprav provozovaných strojů a zařízení instalacemi účinných systémů společnosti MARTIN ENGINEERING.

Tl Ultralight

Tl-Ultralight.gif, 1,7kB

Pro firmu Tl Ultralight Aixner Ekon vyrábí rotační díly do ultralehkých letedel.

Tato firma je dnes světovým fenoménem díky výrobě pěti typů ultralehkých letadel:

  • TL - 3000 Sirius
  • TL - 2000 Sting
  • TL - 2000 Sting RG
  • TL - 2000 Sting S3
  • TL - 96 Star.

Ne všichni uspěli, ale není sporu o tom, že český ultralight úspěšně operuje téměř ve všech civilizovaných částech světa. Málokterý obor lidské činnosti dokáže naplnit vrozenou touhu člověka po svobodě a úspěchu tak extrémně jako je tomu u sportovního létání.

Pavel Jelínek - PJS

PJS.gif, 4,8kB

Pro firmu Pavel Jelínek – PJS realizuje Aixner Ekon výrobu rotačních dílů do průmyslových střídavých motorů doporučované pro kategorie typu 3D.

Tyto elektromotory firma nabízí s výbornými elektrickými vlastnostmi, propracovanou konstrukcí a kvalitním výrobním zpracováním. Představují ideální pohonné jednotky pro modely letadel v rekreačně-sportovním provozu s vynikajícím poměrem užitných vlastností.


AIXNER EKON | Smržov 58, 503 03 Smiřice | + 420 736 605 191 | michal@aixner-ekon.cz